System - Sukasi

Sukasi Metal

Firmamız 1988 tarihinde Ankara'da kurulmuştur. Yıllar boyunca mobilya aksesuar sistemlerini SYSTEM ve KARASU markası adı altında gerek iç gerekse dış pazarlarda başarılı bir şekilde sunan Sukasi Metal ; üretimiş olduğu plastik ve metal ürün gruplarını teknoloji ile birleştirerek yoğun yatırımlarla sürekli olarak geliştirmekte ve müşteri memnuniyetini temel alan ürün kalitesini her geçen gün yükseltmektedir.


Sukasi Metal olarak müşteri portföyümüzün temel zincirini mobilya üreticileri oluşturmakla birlikte; her geçen gün 60'a yakın çalışanıyla malzeme satıcılarından makro marketlere, mobilya mağazalarından bireysel tüketicilere kadar birçok noktada SYSTEM kalite ve güvencesini siz değerli müşterilerimize ulaştırabilmek için çaba sarf etmektedir.

SYSTEM ürün yelpazesi olarak çok geniş sürgü kapak mekanizma çeşitleri, ray dolap sistemleri, alüminyum kapak profilleri, masa ray mekanizmaları ve her türlü mobilya aksesuar çeşitlerini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Ürünlerimizi Ankara'daki merkez fabrikamızdan veya yurtiçi ve yurtdışında yetkili satıcılarımızdan tedarik edebilirsiniz.


Sukasi